Zbudują superresort odpowiedzialny za politykę społeczną, pracę i zdrowie?

Udostępnij:
Pojawiły się doniesienia medialne, z których wynika, że może powstać superresort, któremu podlegałaby całość spraw związanych z polityką społeczną, pracą, rodziną i ochroną zdrowia. "Menedżer Zdrowia" poprosił Ministerstwo Zdrowia o zweryfikowanie plotek.
Milena Kruszewska, rzeczniczka Ministerstwa Zdrowia:
- Poważne traktowanie tabloidowych doniesień i budowanie na ich podstawie nowych spekulacji dzieli rzeczywistość na tę realną i na tę medialną, która często nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Dywagacje na temat połączenia resortów można oceniać właśnie jako takie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością realną. Zarówno Ministerstwo Zdrowia, jak i Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej intensywnie pracują i skupiają się na realizacji działań zapowiedzianych przez Prawo i Sprawiedliwość w kampanii wyborczej. Zajmuje się priorytetowymi dla obywateli kwestiami. Minister Radziwiłł i minister Rafalska o sprawie połączenia resortów usłyszeli ze strony mediów, a nie od polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.