Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

IX Konferencja Flebologia Estetyczna

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 14.06.2022
 
 
Podczas wydarzenia, które odbędzie się 7 i 8 października, wybitni specjaliści przedstawią najistotniejsze zagadnienia związane z diagnostyką oraz chorobami żył.
Flebologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką oraz kompleksowym leczeniem schorzeń żylnych. Mała aktywność ruchowa, siedzący tryb życia, nadwaga, uwarunkowania genetyczne – to tylko niektóre czynniki powodujące problemy związane z przewlekłą niewydolnością żylną.

Komitet organizacyjny przygotował ciekawy program naukowy, którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi wykładowcami z kraju i zagranicy, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych oraz warsztaty z udziałem ekspertów w dziedzinie flebologii.

Tradycyjnie będzie czas na wymianę doświadczeń oraz zapoznanie się z nowymi trendami w diagnostyce i leczeniu chorób żył. Już wkrótce na stronie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego jak również na stronie organizatora konferencji będzie możliwość zapoznania się ze szczegółowym programem naszego spotkania.

Zarejestruj się już teraz:
REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.