Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
III Konferencja Pułapki w Pneumonologii 2019 odbędzie się w Warszawie w dniach 31 maja - 1 czerwca 2019 r.
Jak nie wpaść w pułapki w pneumonologii?
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 21.05.2019
 
 
Nasilona duszność u chorego na POChP – czy przyczyna zawsze jest oczywista? Czy zawsze łatwo jest zidentyfikować przyczynę zaostrzenia astmy? Wczesne wykrywanie raka płuca – szybko, ale czy zawsze skutecznie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przedstawione zostaną podczas III Konferencji Pułapki w Pneumonologii, która rozpocznie się już w przyszłym tygodniu w Warszawie.
Podczas spotkania zostaną przedstawione przypadki kliniczne przysparzające szczególnych trudności w diagnostyce i przy podejmowaniu decyzji o sposobie leczenia oraz takie, które nie zostały jeszcze ostatecznie rozwikłane. Uznani eksperci powiedzą, w jakim stopniu wiedza i współpraca specjalistów umożliwiają prowadzenie skutecznego leczenia chorób układu oddechowego.

Kierownikiem naukowym spotkania, które odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Warszawie, jest prof. dr hab. Paweł Śliwiński. Zachęcamy do zapoznania się z programem szczegółowym konferencji.

Program szczegółowy III Konferencji Pułapki w Pneumonologii dostępny jest pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-III-Konferencja-Pulapki-w-Pneumonologii-Program-szczegolowy,961,7486.html.

Rejestracja pod adresem: www.termedia.pl/Konferencje/r?e=961&l=1.
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe