Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
VII Międzynarodowa Konferencja Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc
Źródło: DM/copd.insightconferences.com
Autor: Marta Koblańska |Data: 17.09.2018
 
 
Już niedługo, bo w dniach 22-23 października w Rzymie odbędzie się VII Międzynarodowa Konferencja Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc, stanowiąca znakomitą okazję nie tylko do wymiany doświadczeń, ale także do spojrzenia na wszystkie innowacje w diagnostyce i leczeniu POChP, których nie brakuje w ostatnim czasie. Organizatorzy przygotowali także tematyczne warsztaty dotyczące najważniejszych elementów codziennej praktyki klinicznej.
Bardzo bogaty program znajdziecie państwo pod tym linkiem, z kolei tutaj szczegółowo opisano poszczególne sesje naukowe, opracowane dzięki współpracy czołowych amerykańskich, europejskich i azjatyckich towarzystw naukowych, zajmujących się pulmonologią.

Koszt uczestnictwa w Konferencji, w zależności od pakietu wynosi od 560 do 1200 euro (przy rejestracji do 1 października; po tym terminie cena wzrasta o około 100 euro); prezentacja pracy w sesji plakatowej to dodatkowy koszt 110 euro. Cena jest wysoka, niemniej jednak bogaty i pragmatyczny program są warte wydatku.

Informacje dotyczące zakwaterowania i dokładnego miejsca konferencji dostępne są po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej.
 
Patronat naukowy portalu:

prof. dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel, kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
 
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe