Specjalizacje, Kategorie, Działy

Post EULAR i ACR 2024 – najnowsze doniesienia reumatologiczne

Udostępnij:
Podsumowanie dwóch najważniejszych światowych wydarzeń z zakresu reumatologii, immunologii i rehabilitacji nastąpi podczas konferencji Post EULAR i ACR 2024 13 i 14 grudnia w Poznaniu.
Wydarzenie inspirowane jest aktualną wiedzą zaprezentowaną podczas dwóch głównych międzynarodowych konferencji reumatologicznych. Pierwszym z nich jest Europejski Kongres Reumatologiczny. Tegoroczne forum dotyczące zarówno praktyki, jak i badań naukowych odbyło się w Wiedniu od 12 do 15 czerwca. Wzięło w nim udział niemal 13 tys. uczestników ze 132 krajów, którzy wysłuchali wykładów prezentowanych przez ekspertów medycyny z całego świata.

Drugim wydarzeniem, które będzie miało merytoryczny wpływ na przekaz grudniowej konferencji, jest kongres American College of Rheumatology (ACR) w Waszyngtonie od 14 do 19 listopada.

Konferencja Post EULAR i ACR 2024 realizowana jest patronatem merytorycznym Katedry i Kliniki Reumatologii, Rehabilitacji i Chorób Wewnętrznych Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Funkcję przewodniczącego Komitetu Naukowego pełni prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski.

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.