Specjalizacje, Kategorie, Działy

Zapraszamy na Post EULAR i ACR!

Udostępnij:
Tradycyjnie na początku grudnia w Poznaniu specjaliści reumatologii spotkają się, by rozmawiać o wytycznych i standardach postępowania prezentowanych przez międzynarodowe organizacje. Podczas konferencji odbędą się również jubileuszowe uroczystości.
Podczas Post EULAR & ACR pojawią się najważniejsze tematy medyczne z ostatnich miesięcy. Przełomowe odkrycia, wskazania dotyczące terapii czy nowe kierunki rozwoju reumatologii w świetle doniesień z konferencji europejskiego i amerykańskiego towarzystwa reumatologicznego. O właściwy dobór treści oraz ich najwyższą jakość zadba ponad 20-osobowy Komitet Naukowy, w składzie którego znajdują się przedstawiciele wszystkich najważniejszych polskich ośrodków. Jego przewodniczącym jest prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski.

W tym roku poznańska konferencja będzie też okazją do uroczystego świętowania jubileuszu 70-lecia I Akademickiej Reumatologii Polskiej.

Post Eular & ACR odbędzie się od 7 do 9 grudnia w Hotelu Andersia w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.