Wyślij
Udostępnij:
 
 

ENS@T Scientific Meeting and 1st Harmonis@tion Meeting

Redaktor: Iwona Konarska |Data: 28.09.2022
 
 
Specjaliści badający nadnercza spotykają się po trzech latach przerwy. Tym razem na miejsce obrad wybrano Warszawę, a tradycyjną konferencję ENS@T połączono ze spotkaniem członków Harmonis@tion, czyli sieci badawczej mającej na celu standaryzację europejskich praktyk w obszarach zarządzania, badania oraz udostępniania danych o guzach nadnerczy.
Za nami dzień pierwszy i tematy omawiane we wnętrzach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Każda sesja zawierała prezentację konkretnego przypadku, a potem związany z nim bardziej przekrojowy wykład. Omawiano m.in. przypadki kliniczne i aktualne zalecenia, komentowano problemy etyczne, zastanawiano się nad zastosowaniem sztucznej inteligencji, prezentowano najnowocześniejsze metody obrazowania.

W czwartek obrady przenoszą się do warszawskiego Centrum Nauki Kopernik, gdzie równolegle z wykładami udostępnione zostaną sesje plakatowe.

Z Polski za stronę merytoryczną odpowiada Narodowy Instytut Kardiologii.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: Aleksander Prejbisz i Piotr Dobrowolski.

Organizator i biuro wykonawcze – Wydawnictwo Termedia.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale ograniczony do osób należących do ENS@T i Harmonis@tion, również tych nowo zapisanych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.