Wyślij
Udostępnij:
 
 

Grupa LUX MED przejmuje GabClinic.com sp. z o.o.

Źródło: mat.pras.
Autor: Aleksandra Lang |Data: 16.05.2019
 
 
LUX MED przejął działalność spółki GabClinic.com sp. z o.o. („GabClinic”), do której należą centra zdrowia psychicznego w Warszawie i Wrocławiu. To kolejna inwestycja w tym obszarze na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. W kwietniu br. firma otworzyła w Warszawie poradnię zdrowia psychicznego i wprowadza nową linię usług „HARMONIA”.
Placówki GabClinic oferują pacjentom specjalistyczną diagnozę, wsparcie w trakcie okresu naznaczonego trudnościami emocjonalnymi oraz leczenie zaburzeń psychicznych. Kompleksową opiekę zapewnia zespół lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów i specjalistów dziedzin pokrewnych. Dzięki ścisłej współpracy interdyscyplinarnego zespołu możliwe jest holistyczne podejście do problemów pacjenta.

- Przejęcie GabClinic to ważny krok na drodze do realizacji naszej strategii rozwoju. Chcemy oferować pacjentom najlepszy i jak najszerszy zakres usług z obszaru zdrowia psychicznego. Cieszę się, że do naszego zespołu dołączają dziś kolejni profesjonaliści – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

GabClinic zatrudnia około pięćdziesięciu osób, w tym trzydziestu specjalistów psychiatrów. Placówka w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Mikołaja Kopernika 21 lok 2, a we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 95.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 220 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe