III Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów ds. Medycznych i Lekarzy Menedżerów

Udostępnij:
Zarządzanie podmiotami leczniczymi, problemy szpitalnictwa w Polsce, polityka kadrowa, współpraca z izbami lekarskimi, aktualności prawne – to tylko niektóre zagadnienia, jakie zostaną poruszone podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów ds. Medycznych i Lekarzy Menedżerów. W trakcie konferencji przewidziane są także panele dyskusyjne z wybitnymi ekspertami o roli lekarzy w zarządzaniu szpitalami oraz o przyszłości i kondycji ochrony zdrowia w Polsce.
Wydarzenie zaplanowane na 11 i 12 września br. odbędzie się w formie hybrydowej: w Centrum Konferencyjnym EDU WIL przy ul. Szyperskiej 14 w Poznaniu oraz online. Organizatorami konferencji są Wielkopolska Izba Lekarska, Komisja ds. Szpitalnictwa Naczelnej Rady Lekarskiej oraz Polskie Towarzystwo Lekarzy Menedżerów.

– Tym razem tematyką konferencji chcemy zainteresować nie tylko dyrektorów ds. medycznych, lecz także ordynatorów, kierowników oddziałów oraz innych lekarzy pełniących funkcje kierownicze. Konferencja poświęcona jest przede wszystkim lekarzom pracującym w szpitalach, ale może zainteresować także lekarzy zarządzających mniejszymi podmiotami – wyjaśnia lek. Marcin Karolewski, wiceprezes Wielkopolskiej Izby Lekarskiej oraz prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Menedżerów.

– Poruszać będziemy, jak zawsze, tematy z pogranicza medycyny oraz zarządzania, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w konstruktywnych dyskusjach, które pozwolą na wymianę wiedzy i doświadczeń między specjalistami – dodaje.

Szczegółowe informacje dotyczące III Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów ds. Medycznych i Lekarzy Menedżerów dostępne są na stronie https://eduwil.pl/wydarzenie/konferencja-DLM/.

Pytania prosimy kierować na adres eduwil@wil.org.pl.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.