Archiwum

Jerzy Owsiak – Osobowość Roku 2021 w Ochronie Zdrowia

Udostępnij:
Prezes fundacji WOŚP kilka dni temu odebrał na Zamku Królewskim w Warszawie statuetkę symbolizującą tę nagrodę. Świętowanie było także okazją do mobilizacji przed 30. finałem. Bądźmy tego dnia razem, wspierajmy WOŚP, zbierajmy na okulistykę dziecięcą!
Podczas najbliższego finału WOŚP wolontariusze będą zachęcali do wrzucania do puszek pieniędzy przeznaczonych na m.in. oftalmoskopy do badania dna oka, lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka i tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego. Celem finału, rozgrywanego pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, jest również uruchomienie pierwszego w Polsce centrum symulacji operacji okulistycznych.

Zachęcamy do udziału. Możliwości wsparcia zbiórki są najróżniejsze.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Jurka Owsiaka w trakcie uroczystej gali na Zamku Królewskim. Poprzedziła je laudacja marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Mówił on, że zdarzają się ludzie, którzy nie znają słowa „niemożliwe”.

Z kolei laureat, dziękując za nagrodę, podkreślił, że jest ona zespołowa, dla całej orkiestry. Jest także dla wszystkich wolontariuszy pozytywną motywacją przed niedzielnym finałem. Dyrygent orkiestry zapewnił, że w późniejszych przetargach „kupujemy jakość nie cenę”. Zasady są przejrzyste, a wkład WOŚP w ochronę zdrowia ogromny. – I za to tę nagrodę bierzemy! – powiedział Jerzy Owsiak.

Wystąpienie Jerzego Owsiaka w trakcie gali na Zamku Królewskim w Warszawie 26 stycznia 2022 roku jest do obejrzenia poniżej:Wręczenie wyróżnienia Osobowość Roku 2021 odbyło się w trakcie ogłoszenia wyników konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny 2021. Organizatorem było Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.