Wyślij
Udostępnij:
 
 

Jolanta Kwaśniewska i Dorota Wellman na konferencji „Rak Piersi – Onkologia i Plastyka”

Autor: Alicja Kostecka |Data: 17.09.2019
 
 
Podczas konferencji „Rak Piersi – Onkologia i Plastyka”, która odbędzie się w Poznaniu 20-21 września, w niezwykle ciepłej i osobistej rozmowie panie dyskutować będą o kobiecości, miłości i pasji do życia oraz o… o tym dowiedzą się wszyscy, którzy w piątek (20 września) o godz. 20 przyjadą do hotelu Andersia w Poznaniu.
Jolanta Kwaśniewska, prezes Fundacji "Porozumienie bez Barier", przepytywana będzie przez znaną dziennikarkę telewizyjną Dorotę Wellman. Wydarzenie odbywa się w ramach IV Konferencji Rak Piersi – Onkologia i Plastyka. W poprzednim roku w konferencji wzięło udział 250 osób. Pomysłodawcą konferencji i kierownikiem naukowym jest dr hab. Dawid Murawa. To jedyna taka konferencja w kraju – co i jak robić, gdy spotykamy kobietę chorą na raka piersi.

- Naglące sprawy związane z rekonstrukcjami piersi – zabiegi prepektoralne, otoczka przygotowania chorego, jak to robią w krajach Europy Zachodniej? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania - mówi dr hab. Dawid Murawa. – A także, co ze zmianami B3 w piersiach? Co nowego w genetyce? Jak widzą onkologię chirurdzy plastyczni?

Ponadto, po raz pierwszy, w ramach konferencji odbywać się będą warsztaty z zakresu biopsji piersi, które przewidziano na 18 września, z kolei dzień później, 19 września prof. Pompei z Rzymu poprowadzi zabiegi rekonstrukcji piersi techniką prepektoralną.

Więcej o konferencji na stronie: www.termedia.pl/Konferencja-IV-Konferencja-Rak-Piersi--Intro,1052,6612.html%22%3e/www.termedia.pl/Konferencja-IV-Konferencja-Rak-Piersi.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe