Konferencja „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości”

Udostępnij:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych we współpracy z Pracodawcami Medycyny Prywatnej oraz Federacją Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie organizuje konferencję pt. „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości”. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w Nadarzynie (ul. Katowicka 62) w trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów Medycznych Warsaw Medical Expo.
Konferencja obfitować będzie zarówno w dyskusje, debaty, opinie, jak i refleksje dotyczące polskiego systemu ochrony zdrowia. W tegorocznej edycji eksperci skupią się na tematach takich, jak m.in.: medycyna prywatna jako trwały element systemu ochrony zdrowia, sztuczna inteligencja – możliwości, nadzieje i zagrożenia, nowoczesne technologie wspierające proces opieki medycznej i ich wpływ na poprawę jakości w ochronie zdrowia, cyberbezpieczeństwo,
a także chirurgia robotowa.

W wydarzeniu udział wezmą znamienici profesjonaliści medyczni, lekarze, menedżerowie podmiotów leczniczych, posłowie i senatorowie nowej kadencji Sejmu i Senatu. Konferencja będzie doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć oraz dobrych praktyk sektora medycyny prywatnej, a także omówienia wyzwań stojących przed nim w przyszłości.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w tym wydarzeniu. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod podanym linkiem: https://tiny.pl/c2mff.

Z programem konferencji zapoznać można się na poniższej stronie: https://warsawmedicalexpo.com/medycyna-prywatna-obecnie-i-w-przyszlosci/.
 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.