Poznajmy program Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2023

Wyślij:
Udostępnij:
Autor: Iwona Konarska
|
Publikujemy szczegółowy program konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia organizowanej przez wydawnictwo Termedia. Atutem konferencji jest zgromadzenie autorytetów, osób, które zmierzą się z trudnymi pytaniami o przyszłość ochrony zdrowia w Polsce.
Najnowocześniejsze możliwości terapeutyczne, najnowsze technologie i ich zastosowanie, konieczne zmiany systemowe i wreszcie wychodzenie z popandemicznego długu zdrowotnego, co aktualnie jest dla Polaków najważniejsze, dowiemy się 25 stycznia.

Dominującą formą wymiany zdań będzie debata, podsumowana listą wspólnych postulatów i rozbieżności. Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów.

Kierunki debaty zostaną nakreślone w trakcie sesji inauguracyjnej, której tematem są „Wyzwania i priorytety na 2023 rok”. Kolejne sesje to dominujące dzisiaj pytania, m.in. „Dlaczego prawidłowa realizacja szczepień powinna być priorytetem dla Polski?”, „Choroby autoimmunologiczne – dlaczego oczekujemy opieki personalizowanej?” czy „Dokąd zmierzasz neurologio?”.

Wydarzenie zaplanowano w formie stacjonarnej już po raz dwunasty, w Zamku Królewskim w Warszawie. Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną zarejestrowane. Relacja online będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.