Praktyczne warsztaty stacjonarne i online dla lekarzy ginekologów

Udostępnij:
Profesor Maciej Wilczak zaprasza do udziału w zabiegach bezpośrednio przy stole operacyjnym w ramach warsztatów Minimalnie Inwazyjna Chirurgia Miednicy Mniejszej.Uczestnicy warsztatów „Minimalnie inwazyjnej chirurgii miednicy mniejszej – krok po kroku” będą mieli okazję poznać szczegóły technik operacyjnych na bieżąco omawianych przez ekspertów.

Wśród planowanych 6–8 zabiegów operacyjnych wykonywane będą laparoskopowe implantacje siatek metodą Dubuissone, laparoskopie operacyjne – miomektomia i histerektomia laparoskopowa – oraz operacje przezpochwowej implantacji siatek.

Uczestnictwo w warsztatach możliwe jest stacjonarnie, natomiast w formule online udział jest bezpłatny.


REJESTRACJA – 10.09

REJESTRACJA – 15.10


Kolejny organizowany przez prof. Macieja Wilczaka cykl warsztatów pt. „Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna w znieczuleniu miejscowym krok po kroku” ma na celu zaprezentowanie możliwości, jakie daje nowoczesna i małoinwazyjna endoskopia jamy macicy w znieczuleniu miejscowym.

W programie zaplanowano 5–6 zabiegów endoskopowych z wykorzystaniem systemu znieczulenia miejscowego Hystero – Block.

Terminy najbliższych spotkań w formule stacjonarnej: 27 września, 18 października, 22 listopada.

ZASADY REJESTRACJIWarsztaty odbywają się w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu.

Patronat honorowy sprawuje Jego Magnificencja, rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. dr hab. Andrzej Tykarski.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.