Archiwum

Sukces Roku 2023 – jury preselekcyjne wydało rekomendacje

Udostępnij:
W środę 13 grudnia jury preselekcyjne konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia przeprowadziło rozmowy z osobami, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Osoby te nominowane zostały w kategoriach: Menedżer Roku – placówki publiczne, Menedżer Roku – placówki prywatne oraz Lider Roku w Ochronie Zdrowia – innowacyjny szpital.
Jak co roku w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia napłynęła do nas ogromna liczba zgłoszeń. Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach dokona kapituła konkursu, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, między innymi byli ministrowie zdrowia oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego. Nastąpi to 21 grudnia.

Zanim jednak do tego dojdzie, już teraz jury preselekcyjne – w składzie: Maciej Bogucki, dyrektor Europejskiego Centrum Strategii i Polityki w Ochronie Zdrowia; Ewa Książek-Bator, prezes zarządu w HMS Assistance Watoła S.K.A, Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali, Janusz Michalak, prezes zarządu wydawnictwa Termedia, oraz Marzena Sygut, dyrektor działu dziennikarskiego – wysłuchało kandydatów i zarekomendowało kapitule konkursu przyznanie nagród głównych oraz wyróżnień w trzech kategoriach:
– Menedżer Roku 2023 – placówki publiczne,
– Menedżer Roku 2023 – placówki prywatne,
– Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2023 – innowacyjny szpital.

W pozostałych kategoriach rekomendacje przedstawią komitety naukowe wydawnictwa Termedia i redakcji Kuriera Medycznego.

Ostatecznego wyboru, we wszystkich kategoriach, dokona kapituła konkursu na posiedzeniu 21 grudnia. O tym, do kogo trafią statuetki przekonamy się już 31 stycznia 2024 r. podczas uroczystej gali Sukcesu Roku na Zamku Królewskim w Warszawie.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.