Wyślij
Udostępnij:
 
 

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - prezentacje nominowanych

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 15.12.2021
 
 
21. edycja konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia wkroczyła w kolejną fazę. W Warszawie kilkunastu nominowanych prezentuje swoje osiągnięcia przed jury preselekcyjnym.
Tegoroczna odsłona wydarzenia znów okazała się rekordowa. Liczba zgłoszeń nadesłanych przez organizacje, jednostki szpitalne czy osoby prywatne przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Co więcej, w wielu przypadkach poza wymaganymi materiałami przesyłano dodatkową dokumentację, przedstawiającą osiągnięcia i uzasadniającą zgłoszenia.

Organizatorzy - Wydawnictwo Termedia wspólnie z redakcjami "Menedżera Zdrowia" oraz "Kuriera Medycznego" - dokonali wstępnej weryfikacji nadesłanych propozycji, w wyniku której wybrano osoby i podmioty zakwalifikowane do kolejnego etapu konkursu. Jedenastu kandydatów dziś prezentuje swoje dokonania przed jury preselekcyjnym. Każdy z nich ma 20 minut na przekonanie ekspertów i doświadczonych praktyków w ochronie zdrowia, że to właśnie jemu należy się wyróżnienie.

Przesłuchania dotyczą trzech kategorii - Innowacyjny Szpital oraz Menedżer Roku w placówkach publicznych i placówkach prywatnych. Po serii rozmów jury preselekcyjne przygotuje rekomendacje dla kapituły konkursu, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, m.in. byli ministrowie zdrowia, wybitne osobistości oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego. To właśnie kapituła dokona ostatecznego wyboru osób, które zostaną nagrodzone 26 stycznia podczas uroczystej gali konkursowej na Zamku Królewskim w Warszawie.
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.