Trzecia edycja konkursu „Grant na zdrowie”

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Krzysztof Zielonka
|
Gedeon Richter, we współpracy z Instytutem Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, ogłasza trzecią edycję konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.
Projekt poświęcony jest działaniom na rzecz poprawy jakości i komfortu życia w obszarze zdrowia kobiet. Dwie zwycięskie organizacje otrzymają granty w wysokości 20 000 zł na realizację swoich projektów. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 grudnia 2022 r. Ogłoszenie wyników oraz uroczystość rozdania nagród zaplanowano na 8 lutego 2023 r.

– Światowy Dzień Chorego to najlepszy moment na to, aby wręczyć nagrody przyczyniające się do zrealizowania najpilniejszych potrzeb pacjentek – mówi Igor Grzesiak, wiceprezes Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. – Wspólnie z Gedeon Richter ogłaszamy kolejną, już trzecią edycję konkursu „Grant na zdrowie”, ponieważ mamy świadomość, jak wiele pozostaje jeszcze do zrobienia w obszarze zdrowia kobiet.

Celem konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom” jest wyróżnienie i promowanie organizacji pacjentów, które realizują projekty w obszarze zdrowia kobiet. W poprzednich dwóch edycjach w sumie zostało zgłoszonych aż ok. 100 różnych projektów, co świadczyć może o skali problemów, z jakimi borykają się w swoim codziennym życiu pacjentki.

Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.