archiwum

Zapraszamy na IV Kongres Wizja Zdrowia Diagnoza i Przyszłość oraz XIV Hospital & Healthcare Management !

Wyślij:
Udostępnij:
Autor: Iwona Konarska
|
IV Kongres Wizja Zdrowia Diagnoza i Przyszłość oraz XIV Hospital & Healthcare Management - początek 5 października w Warszawie (Sheraton Grand Warsaw) a zakończenie 7 października. (szczegółowe informacje na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia).
Trzy dni wiedzy, dyskusji, ocen i prognoz – to czeka na uczestników najważniejszego wydarzenia systemowego jakim jest IV Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz XIV Hospital & Healthcare Management.

Na nasz kongres, zorganizowany hybrydowo, zaprosiliśmy panelistów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, ale i praktyków, którzy wdrażają, czasem twórczo poprawiają, zmiany w systemie ochrony zdrowia.

Dzień pierwszy to debata pod hasłem Wizja zdrowia w wybranych obszarach terapeutycznych, dzień drugi to aktualny stan polityki lekowej w kontekście potrzeb pacjenta, lekarzy i farmaceutów. Dzień trzeci to trudne wybory i inspirujące pomysły zebrane pod hasłem Zarządzanie szpitalem.

Zapraszamy na kolejne sesje także do lektury relacji, skondensowanej wiedzy, którą zamieścimy w „Menedżerze Zdrowia” i w „Kurierze Medycznym”.

www.termedia.pl/WizjaZdrowia).
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.