pacjent.gov.pl

mojeIKP z tytułem Champion WSIS

Udostępnij:

Aplikacja mojeIKP została wyróżniona tytułem Champion WSIS w kategorii „ICT applications: benefits in all aspects of life – E-health”. Tym samym znalazła się wśród pięciu najlepszych projektów w tej kategorii na świecie. Do konkursu zgłoszonych zostało 1049 projektów!

– W Centrum e-Zdrowia tworzymy cyfrowe usługi i rozwiązania. Naszym celem jest to, by były one wygodne dla szerokiego grona odbiorców i ułatwiały korzystanie z publicznego systemu ochrony zdrowia. Cieszę się, że właśnie dostępność i wyrównanie szans to cechy naszej aplikacji, które zostały docenione w konkursie WSIS – powiedział Tomasz Jeruzalski, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

– To wyróżnienie jest sukcesem całego zespołu CeZ, którego determinacja i zaangażowanie przekłada się na coraz lepszą jakość naszych e-usług – dodał dyrektor.

Konkurs WSIS Prizes promuje projekty, które wykorzystują moc technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) do osiągania zrównoważonego rozwoju. Jest to unikalna okazja do prezentacji innowacyjnych rozwiązań, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia ludzi na całym świecie.

Nagrodzona aplikacja mojeIKP to bezpłatne narzędzie, które umożliwia łatwy dostęp do e-recept, e-skierowań, historii wizyt medycznych oraz innych ważnych informacji o zdrowiu. Dzięki niej pacjenci mogą szybko i wygodnie zarządzać swoim zdrowiem, co jest szczególnie istotne w kontekście współczesnych wyzwań zdrowotnych.

Menedzer Zdrowia twitter

 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.