Specjalizacje, Kategorie, Działy

Continental Congress of Dermatology startuje w czwartek!

Udostępnij:
Już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego wydarzenia dermatologicznego tego roku – połączonego 8th Continental Congress of Dermatology International Society of Dermatology oraz 12. Kontrowersji w Dermatologii. Wrocławski kongres zainauguruje 23 maja o godz. 15 przewodniczący komitetu naukowego i organizacyjnego prof. dr hab. n. med. Jacek Szepietowski, prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Obszerny program kongresu obejmie najważniejsze problemy diagnozy i terapii chorób dermatologicznych. Wśród tematów choroba Dariera, leczenie łuszczycy, podłoże genetyczne żylnych owrzodzeń podudzi, terapia fotodynamiczna, somatyzacja w dermatologii, objawy kliniczne i terapia porokeratoz, mastocytoza u dzieci, a także wykorzystanie sztucznej inteligencji w dermatologii.

W trakcie wydarzenia zaplanowano również warsztaty z zaawansowanej chirurgii, wykorzystania ultrasonografii w praktyce dermatologicznej, a także z zaawansowanej dermoskopii. Dodatkowo odbędzie się kurs dla rezydentów „Zaawansowana dermoskopia w praktyce dermatologicznej: Od zmian akralnych do skóry głowy”, którego moderatorami będą prof. Grażyna Kamińska-Winciorek oraz prof. Jacek Szepietowski.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą kongresu i do rejestracji. Zostały ostatnie wolne miejsca, zarówno na konferencję, jak i na poszczególne warsztaty!

SPRAWDŹ PROGRAM


REJESTRACJA NA KONGRES
 
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.