Specjalizacje, Kategorie, Działy
Patronat naukowy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Niezbędnik diabetologa

Autor: Iwona Konarska |Data: 14.01.2022
 
 
Zapraszamy na kilka wydarzeń edukacyjnych, w trakcie których eksperci Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego – prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, prof. Leszek Czupryniak i prof. Krzysztof Strojek – omówią to, co było najważniejsze w diabetologii w 2021 r., i wyjaśnią, jak wytyczne PTD przenieść z teorii do praktyki.
Zaczniemy od webinaru „Podsumowania roku w diabetologii”. Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz i prof. Leszek Czupryniak wypunktują wszystko, co naprawdę pozostanie w „niezbędniku diabetologa”, czyli znajdzie się na skróconej liście koniecznych do zapamiętania doniesień naukowych minionego roku.

Webinar odbędzie się 19 stycznia 2022 r. o godz. 19.00.

Kontynuacją jest cykl konferencji stacjonarnych „Wytyczne praktycznie. Zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Zapraszamy do 10 miast. Start w Warszawie 26 stycznia o godz. 19.00. Kolejne miasta, w których swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się profesorowie Leszek Czupryniak i Krzysztof Strojek, to Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Lublin, Szczecin, Białystok i Łódź.

W tytułach wykładów pojawiają się „trudne pytania, trudne odpowiedzi” i „przypadki kliniczne”.

Organizatorem jest Wydawnictwo Termedia.

Więcej szczegółów o diabetologicznych wydarzeniach edukacyjnych:

Podsumowanie roku w diabetologii

Wytyczne praktycznie
 
 
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.