Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Akademia SMA dla Pacjentów – webinar

Redaktor: Karolina Gawarzewska |Data: 13.09.2021
 
 
Akademia SMA to wyjątkowy cykl warsztatów online i niepowtarzalna okazja do wysłuchania najlepszych ekspertów w Polsce. Zapraszamy Państwa na nasze spotkania, podczas których dowiemy się m.in., co nowego słychać w terapii SMA, jak interpretować wyniki badań, w jaki sposób powinna przebiegać rehabilitacja. Zapraszamy także do udziału w comiesięcznych spotkaniach, które zaczną się 28 września i potrwają do końca 2021 roku.
Jak sprawić, aby optymalne leczenie SMA było możliwe?
Jak odczytać wyniki badań, komunikować się z lekarzem i gdzie szukać pomocy?
Jak powinna przebiegać prawidłowo prowadzona rehabilitacja i fizjoterapia?


Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą najwybitniejsi w Polsce eksperci.

W imieniu Fundacji SMA i Wydawnictwa Termedia zapraszamy Państwa na cykl odbywających się raz w miesiącu warsztatów online Akademia SMA dla Pacjentów.

To niepowtarzalna okazja do tego, aby dowiedzieć się, co nowego dzieje się w leczeniu SMA, i móc osobiście zadać neurologom, rehabilitantom, fizjoterapeutom pytania, na które szukają Państwo odpowiedzi. To również możliwość poznania problemów, z jakimi borykają się inni chorzy na rdzeniowy zanik mięśni.

Więcej szczegółów na temat Akademii przekazuje redaktor Bartosz Kwiatek, prowadzący Akademię SMA dla Pacjentów. Zachęcamy do obejrzenia wideo!Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe