Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dialogi Wakcynologiczne – nowa konferencja 18 lutego!

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Kiedy szczepić, jak unikać niepożądanych reakcji po wakcynacji i co zrobić, gdy jednak one wystąpią? Kompletna wiedza o szczepieniach zawarta zostanie w programie nowego wydarzenia – Dialogów Wakcynologicznych, na które zapraszamy 18 lutego do Poznania.
Problematyka szczepień w ostatnim czasie stała się jednym z istotnych tematów debaty publicznej, a na znaczeniu przybrała dodatkowo za sprawą pandemii COVID-19. Wakcynologia to stosunkowo młoda dziedzina wyodrębniona z chorób zakaźnych, co sprawia, że pojawia się w jej aspekcie wiele informacji o niesprawdzonym pochodzeniu i niekoniecznie zgodnych z faktami medycznymi.

Dialogi Wakcynologiczne mają służyć przedstawieniu prawdziwego i aktualnego stanu wiedzy, a także być przestrzenią do dyskusji dla ekspertów nad obecnym postępem w badaniach medycznych nad nowymi szczepionkami. Konferencja, której przewodniczyć będzie prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki, to odpowiedź na sygnalizowane przez specjalistów zapotrzebowanie.

Zarezerwuj sobie czas i weź udział w premierowej edycji wyjątkowej konferencji. Do 15 stycznia koszt uczestnictwa wynosi jedynie 200 złotych!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.