Specjalizacje, Kategorie, Działy

Już w tym tygodniu rusza II E-Akademia Farmaceuty!

Udostępnij:
22 czerwca o godz. 10.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie online w ramach
II edycji E-Akademii Farmaceuty pod kierownictwem naukowym mgr farm. Marzeny Korbeckiej-Paczkowskiej.
Za uczestnictwo w pierwszym spotkaniu uzyskać można 6 punktów twardych po zaliczeniu testu!

Już w sobotę eksperci przedstawią rekomendacje wyposażenia apteki w czasie wakacyjnym oraz postępowania przy urazach i oparzeniach słonecznych. Opowiedzą także o protekcji przeciwsłonecznej i zaleceniach dotyczących suplementacji w okresie letnim. W ramach promocji tego wydarzenia odbędzie się również konkurs.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest zarejestrowanie się na webinar i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań: Dlaczego uważasz, że opieka farmaceutyczna nad pacjentami z ranami jest ważna? Czy powinna być standardem w aptekach? Jak sobie wyobrażasz realizację tej opieki w praktyce? Do wygrania m in. książka „Poradnik pigularza”, darmowa wejściówka na warsztaty, produkty i gadżety naszych partnerów.

REGULAMIN KONKURSU

Przypomnijmy: II E-Akademia Farmaceuty to cykl trzech spotkań – dwóch bezpłatnych w formule online oraz stacjonarnych warsztatów odbywających się w Poznaniu. Kolejne wydarzenie (26 października) poświęcone zostanie omówieniu roli farmaceuty w opiece interdyscyplinarnej i współpracy z lekarzem, pielęgniarką i dietetykiem. Wśród omawianych przypadków schorzeń będą m.in. bezsenność, zespół metaboliczny, dysbioza jelitowa czy opieka nad raną pooperacyjną. Cykl zwieńczą warsztaty 23 listopada. Tematem głównym będzie rola farmaceuty w opiece zdrowotnej oraz jego współpraca z lekarzem i pacjentem.

Uczestnictwo we wszystkich trzech spotkaniach gwarantuje uzyskanie punktów twardych po zaliczeniu testu. Będą w nim pytania z wiedzy przedstawionej podczas wykładów i warsztatów oraz materiałów zamieszczonych w teczce uczestnika na stronie wydarzenia.

 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.