Specjalizacje, Kategorie, Działy

Kardioneurologia – co chcielibyśmy wiedzieć, a o co boimy się zapytać. Sprawdź program!

Udostępnij:
Wykłady o udarze mózgu i migotaniu przedsionków, diagnostyce okołoudarowej, leczeniu inwazyjnym i nieinwazyjnym, aktualnych rekomendacjach, poza tym m.in. debata – to wszystko czeka na uczestników bezpłatnej konferencji Kardioneurologia – co chcielibyśmy wiedzieć, a o co boimy się zapytać, która odbędzie się online 28 października.
Kierownictwo naukowe zadbało, by w bogatym programie konferencji znalazły się liczne zagadnienia, praktyczne i przydatne w codziennej pracy.

Eksperci powiedzą sporo o diagnostyce okołoudarowej, przedstawią sekwencję zjawisk przy udarze mózgu i podpowiedzą, kiedy i jak wykonać obrazowanie. Naukowcy zgłębią temat leczenia inwazyjnego i nieinwazyjnego, omówią aktualne rekomendacje w zakresie neuroprotekcji w ostrym uszkodzeniu mózgu, a także wady i zalety leczenia fibrynolitycznego. Uczestnicy poznają spojrzenie kardiologa i neurologa na trombektomię mechaniczną. Migotanie przedsionków zostanie omówione jako problem kliniczny, nie tylko neurologiczny.

Nie zabraknie czasu na pytania i odpowiedzi, a na zakończenie konferencji odbędzie się debata, w trakcie której eksperci przyjrzą się migotaniu przedsionków po udarze kryptogennym i przedstawią, jakie są oczekiwania kardiologów i neurologów.

SPRAWDŹ PROGRAM


Zagwarantuj sobie udział w konferencji i zarejestruj się bezpłatnie już dziś.

BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.