Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 20.12.2021
 
 
Jaki jest stan opieki zdrowotnej w dobie pandemii? Czy pojawiły się nowe pomysły na zarządzanie systemem ochrony zdrowia? Co zmienić w polityce lekowej? Dyskusja na powyższe tematy odbędzie się podczas hybrydowej konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022, 26 stycznia 2022 roku oraz online 27 stycznia 2022 podczas konferencji Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022.
Wyzwań w systemie ochrony zdrowia i związanym z nimi ustalaniem priorytetów jest wiele. Z jednej strony zdrowie stanowi najwyższą wartość, z drugiej działalność prewencji i medycyny naprawczej trzeba przełożyć na realne koszty, wycenić, a budżet ochrony zdrowia nie jest nieograniczony. Polacy w sondażach opinii publicznej deklarują, że zdrowie jest najważniejsze, ale jednocześnie nie chcą słyszeć o wyższej składce zdrowotnej. Nowe terapie lekowe potrafią przedłużyć życie w przypadkach do tej pory beznadziejnych, ale stanowią poważne obciążenie dla budżetu.

Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia już od jedenastu lat umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń, prezentację innowacyjnych rozwiązań w branży farmaceutycznej, a także nowych pomysłów na zarządzanie systemem ochrony zdrowia.

O priorytetach w ochronie zdrowia będą dyskutować specjaliści w poszczególnych dziedzinach medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych instytucji, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej, w Warszawie. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej konferencji.

Podczas Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 porozmawiamy przede wszystkim o sprawach systemowych, między innymi o profilaktyce jako świadomym zarządzaniu zdrowiem, kadrach w ochronie zdrowia, organizacji systemu ochrony zdrowia w sytuacjach kryzysowych, zadłużeniu szpitali w Polsce, problemach i możliwościach szpitali klinicznych nie tylko w czasie pandemii COVID-19.

Zapraszamy do rejestracji!

PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA


POST SCRIPTUM – PRIORYTETY
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.