Specjalizacje, Kategorie, Działy

Psychiatria może być inna – konferencja wymiany doświadczeń klinicznych w formule online

Udostępnij:
17 i 18 maja zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji online poświęconej praktycznym aspektom pracy psychiatrów. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest dr hab. n. med. Sławomir Murawiec.
Dla uczestników przygotowano łącznie dziewięć godzin prelekcji i dyskusji o różnorodnych problemach związanych ze zdrowiem psychicznym. Pierwszego dnia poruszone zostaną między innymi tematy poświęcone farmakoterapii, nowym możliwościom czy studium przypadku stosowania ketaminy dożylnej w szpitalu powiatowym. Ponadto specjaliści przedstawią problematykę różnic diagnostycznych zaburzeń ze spektrum autyzmu w zależności od płci czy też postępowanie w stwierdzonych zaburzeniach dysocjacyjnych.

Podczas drugiego dnia swoją sesję przeprowadzi Sekcja Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W tej części zaplanowano między innymi wykłady o psychiatrii perinatalnej oraz wyzwaniach w psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej. Ponadto w planie również kompleksowe omówienie ADHD, nowe spojrzenie na bezsenność oraz prelekcja na temat wypalenia zawodowego pracowników służby zdrowia.

Udział w konferencji w czasie rzeczywistym jest bezpłatny. Dla uczestników przygotowano również możliwość zakupu pakietu z 30-dniowym dostępem do nagrań w cenie 300 złotych.

Zapraszamy do udziału!

BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
Konferencje
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.