Specjalizacje, Kategorie, Działy

Rola specjalisty medycyny rodzinnej w leczeniu astmy i POChP - relacja online z Kongresu PTMR!

Udostępnij:
Ogromne zainteresowanie udziałem w XII Kongresie PTMR sprawiło, że wyczerpała się pula dostępnych miejsc. Część sesji będzie można obejrzeć na żywo w formule online. Na jedną z nich zapraszamy 7 października o godzinie 14:50.
Panel "Rola specjalisty medycyny rodzinnej w leczeniu astmy i POChP" będzie mógł obejrzeć każdy zainteresowany! Wykładowcami będą:
– dr hab. n. med., prof. Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu Agnieszka Mastalerz-Migas, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej,
– prof. dr hab. n. med. Adam Antczak, kierownik Kliniki Pulmonologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
– dr n. med. Krzysztof Wytrychowski z Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Podczas sesji wykładowcy omówią standardy postępowania z pacjentem z astmą w gabinecie specjalisty medycyny rodzinnej oraz kwestie oceny kontroli astmy jako kluczowego czynnika sukcesu terapii astmy. Będzie również okazja do wysłuchania dwugłosu ekspertów podczas wykładu „Nowe spojrzenie na POChP i długofalowe cele leczenia”.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.