Specjalizacje, Kategorie, Działy

XXIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

Udostępnij:
Od 15 do 18 września odbywa się XXIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Program zjazdu obejmuje najważniejsze problemy współczesnej neurologii. Nowością są sesje z udziałem zagranicznych ekspertów. Ważnym punktem programu jest sesja systemowa, podczas której zostanie przedstawiona „Biała księga neurologii”.
– W trakcie przedstawiania „Białej księgi neurologii” odbędzie się dyskusja z udziałem ministra i wiceministrów zdrowia, prezesa NFZ, a także reprezentantów różnych środowisk, w tym pacjenckich. Chcemy podjąć debatę nad reformą neurologii i systemu opieki neurologicznej, które wymagają pilnych zmian. Nie zabraknie miejsca dla młodych neurologów, którzy przygotowali swoją sesję i będą dyskutować na temat szkolenia neurologicznego oraz kariery zawodowej jako naukowcy i klinicyści – zapowiadał w trakcie rozmowy z „Menedżerem Zdrowia” prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak, prezes elekt PTN, który podczas zbliżającego się zjazdu towarzystwa rozpoczyna swoją kadencję.

Biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną, zdecydowano, że zjazd odbywa się w formie hybrydowej. Wykładowcy są na miejscu wydarzenia, czyli w Warszawie, i na żywo prezentują swoje wykłady. Odbiorcy natomiast uczestniczą w zjeździe zdalnie.

Zachęcamy do zapoznania się pełnym programem zjazdu:

ZOBACZ PROGRAM
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.