Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Trzeci cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran PTLR już za nami!

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 24.11.2021
 
 
Tagi: PTLR
23 listopada odbyło się ostatnie z 5 spotkań poświęconych uczestnikom z konkretnych regionów kraju. Każdy kurs miał praktyczny charakter, a dzięki aktywnemu czatowi uczestnicy wydarzenia mogli swobodnie zadawać pytania wykładowcom.
Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wszystkie osoby reprezentujące zawody medyczne, którym bliskie jest leczenie ran.

Łącznie w wydarzeniu wzięło udział niemal 3600 osób!

Szczególnie teraz, kiedy rozszerzają się możliwości dostępności usług dla chorych z ranami pod postacią wprowadzenia do systemu ochrony zdrowia programu KPLR2, wydarzenie było niezwykle istotne.

Zaproszeni eksperci, pod kierownictwem naukowym dr hab. n. med. Beaty Mrozikiewicz-Rakowskiej, prof. dr. hab. n. med. Arkadiusza Jawienia, prof. dr hab. n. med. Marii T. Szewczyk oraz dr. hab. n. med. Macieja Sopaty, podzielili się z nami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zastosowania kompresjoterapii u chorych z obrzękiem limfatycznym, owrzodzeniami goleni oraz zespołem stopy cukrzycowej.

Uczestników programu zapraszamy do rozwiązania testu, który gwarantuje otrzymanie certyfikatu. Jest to możliwe wyłącznie do 31.12.2021 r., po tym terminie wygenerowanie certyfikatu nie już będzie możliwe.

Zachęcamy również do obejrzenia nagrań z warsztatów z wszystkich trzech cykli oraz pobrania materiałów z teczki uczestnika – to już ostatnia szansa!

Jeszcze raz dziękujemy za aktywny udział i wsparcie projektu szkoleniowego – bez Państwa zaangażowania nie byłoby sukcesu tego wydarzenia!
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.