Specjalizacje, Kategorie, Działy

Berlin-Chemie/Menarini Polska – Diamentowy Partner kongresu Top Medical Trends 2024 ►

Udostępnij:
Firma Berlin-Chemie/Menarini Polska sp. z o.o. od lat związana jest z Top Medical Trends. W tym roku ponownie została Diamentowym Partnerem wydarzenia – to najwyższa ranga przyznawana podmiotom, które współpracują z Termedią przy organizacji kongresu.
Zapraszamy do udziału w przygotowanych przez firmę sesjach sponsorowanych oraz wykładach sponsorowanych:

Sobota, 16 marca – sala Czerwona
12.00–13.05
Sesja „Jak skutecznie zapobiec postępowi choroby serca w nadciśnieniu tętniczym? Czy stadium choroby ma kluczowy wpływ na postępowanie?”:

– „Znane, nowe i wątpliwe – na które czynniki ryzyka i jak działać, by uniknąć choroby wieńcowej?” – prof. dr hab. n. med. Aleksander Prejbisz,
– „Aktualny standard i nowe perspektywy zapobiegania remodelingowi w chorobie wieńcowej” – prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski,
– „Duszność niejedno ma imię – od rozpoznania przyczyny do leczenia” – prof. dr hab. n. med. Piotr Rozentryt.

Zachęcamy do wysłuchania zaproszenia prof. Aleksandra Prejbisza!Sobota, 16 marca – sala Czerwona
13.05–13.45
Sesja „Jak uprościć schematy postępowania i zoptymalizować opiekę nad chorym na POChP w praktyce lekarza POZ?” – dr hab. n. med., prof. nadzw. Piotr Boros.

Zachęcamy do wysłuchania zaproszenia prof. Piotra Borosa!Sobota, 16 marca – sala Czerwona
14.10–14.30
Wykład „Czy lekarza można zaskoczyć? Specjalista leczenia bólu spróbuje to zrobić” – dr hab. n. med., prof. nadzw. Małgorzata Malec-Milewska.

Niedziela, 17 marca – sala Czerwona
14.10–14.30
Wykład „Miejsce i rola kalcyfediolu w leczeniu niedoboru witaminy D” – dr hab. n. med. Alina Kuryłowicz.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska firmy, na którym dostępny będzie zeszyt streszczeń z kongresu.

Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o. to firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group. Przedstawicielstwo Berlin-Chemie AG w Polsce powstało w 1992 roku. Przedsiębiorstwo jest jednym z czołowych w swojej branży. Berlin-Chemie/Menarini w Polsce oferuje leki dostępne zarówno bez recepty, jak i z przepisu lekarza, stosowane w następujących obszarach terapeutycznych: kardiologia, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, gastrologia, choroby tarczycy, diabetologia, alergologia, pulmonologia, urologia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.