Specjalizacje, Kategorie, Działy
123RF

Patroni honorowi Top Medical Trends 2024

Udostępnij:
Znamy już coraz więcej szczegółów Top Medical Trends 2024, zwiększa się także grono instytucji, które objęły kongres swoim patronatem honorowym.
Osiemnasta edycja Top Medical Trends otrzymała patronat honorowy marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka, prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego, prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Filipa Nowaka, a także Jego Magnificencji prof. Andrzeja Tykarskiego, rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Do patronów dołączyli także Wielkopolska Izba Lekarska, Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, Polska Federacja Szpitali, jak również Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych i Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Łącznie to już kilkanaście podmiotów, które zdecydowały się wesprzeć największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie interdyscyplinarne branży medycznej. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Warto wspomnieć, że program Top Medical Trends 2024 nabiera ostatecznych kształtów – zachęcamy do regularnych wizyt na stronie kongresu i do rejestracji!

SPRAWDŹ PROGRAM


ZAREJESTRUJ SIĘ
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.