Specjalizacje, Kategorie, Działy

Sprawdź, jak dostać się na Top Medical Trends!

Udostępnij:
Od 15 do 17 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny ugoszczą tysiące uczestników Top Medical Trends. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące wejścia na teren kongresu oraz kwestii parkingu.
Podobnie jak przed rokiem wszystkie najważniejsze wydarzenia 18. edycji kongresu Top Medical Trends skupione będą w Poznań Congress Center – nowoczesnym centrum kongresowym i wystawienniczym na terenie MTP. Na uczestników na dwóch poziomach czekać będą trzy sale wykładowe i ogromna powierzchnia wystawiennicza, na której prezentować się będzie kilkadziesiąt organizacji i firm oferujących produkty dla lekarzy.

Głównym punktem centrum konferencyjno-kongresowego jest Sala Ziemi, do której zapraszamy uczestników na oficjalną inaugurację kongresu – w piątek 15 marca o godzinie 19.00. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody – im. prof. Andrzeja Steciwko oraz czasopisma „Lekarz POZ”, a wykład inauguracyjny „Lekarz kontra AI – pojedynek bez zwycięzcy?” wygłosi dr inż. Ireneusz Wochlik. Zwieńczeniem inauguracji będzie koncert zespołu Elektryczne Gitary.

Wjazd na teren kongresu jest możliwy wyłącznie w odpłatnym systemie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Koszt pozostawienia auta na parkingu MTP to 8 złotych za godzinę lub 72 złote za dobę. Zachęcamy państwa do skorzystania z dużej oferty parkingów znajdujących się w okolicach MTP. Szczegółowe informacje dostępne są poniżej. Przypominamy zarazem, że pozostawienie auta na ulicy również jest odpłatne z uwagi na funkcjonowanie strefy płatnego parkowania. Opłaty obowiązują w piątek od 8 do 20, a w przypadku śródmiejskiej strefy płatnego parkowania również w soboty między 8 a 18.

PARKINGI W OKOLICY MTP


W związku z innymi wydarzeniami organizowanymi na terenie MTP prosimy o korzystanie ze wskazanych na mapce wejść i wjazdu na teren MTP.

LOGISTYKA WEJŚĆ NA TOP MEDICAL TRENDS
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.