Specjalizacje, Kategorie, Działy

Top Medical Trends 2024 – to już XVIII edycja kongresu!

Udostępnij:
Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie interdyscyplinarne branży medycznej – kongres Top Medical Trends – obchodzić będzie w 2024 roku swoją osiemnastkę. Zapraszamy do świętowania razem z nami – od 15 do 17 marca w Poznaniu!
Osiemnasta odsłona wydarzenia, które corocznie przyciąga tysiące lekarzy, tradycyjnie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przez trzy dni wybitni specjaliści prezentować będą najnowsze standardy postępowania i osiągnięcia naukowe z niemal wszystkich dziedzin medycyny.

Opiekę merytoryczną nad wydarzeniem sprawuje Rada Naukowa pod przewodnictwem prof. dr. hab. n. med. Jacka Wysockiego. Rada rokrocznie aktualizuje tematykę kongresu, tak aby miała ona jak najbardziej praktyczny wymiar. Przy konstruowaniu programu brane są pod uwagę nowe, istotne wytyczne; wykładowcy dodają do niego również to, co wydarzyło się w ich dziedzinach, oraz biorą pod uwagę sygnały od uczestników, którzy zgłaszają ciekawe dla nich, a przy tym często kontrowersyjne kwestie. Agenda umożliwia zatem wymianę poglądów między ekspertami i uczestnikami kongresu, tak aby przedstawiane algorytmy leczenia nie były bezwzględną zasadą, lecz pomocą dla lekarza, który się zastanawia, jak postąpić, zwłaszcza w przypadku wielochorobowości pacjenta.

Uczestnicy Top Medical Trends będą mogli również wybierać spośród oferty wielu praktycznych warsztatów towarzyszących kongresowi. Ich różnorodność pozwoli wybrać to, co aktualnie w praktyce uczestnika kongresu jest najistotniejsze, albo to, co chciałby rozwinąć w najbliższym czasie.

Jak zawsze wiele atrakcji zaplanowano na stoisku wydawnictwa Termedia – między innymi kiermasz książek, możliwość rejestracji na inne wydarzenia edukacyjne w promocyjnej cenie, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w „dorosłym” kongresie Top Medical Trends 2024!

STRONA KONGRESU
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.