Specjalizacje, Kategorie, Działy
Archiwum Termedii

Prof. Robert Jach został wybrany do prezydium zarządu Europejskiej Federacji Kolposkopowej

Udostępnij:
Tagi: Robert Jach
European Federation for Colposcopy (EFC) skupia grono ekspertów decydujących o kierunkach rozwoju kolposkopii w Europie, upowszechnia także standardy tego badania. Określa również standardy szkoleń kolposkopii i terapii stanów przedrakowych szyjki macicy.
Prof. dr hab. n. med. Robert Jach jest specjalistą ginekologiem położnikiem, ginekologiem onkologiem i specjalistą w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Jest kierownikiem Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i konsultantem wojewódzkim w zakresie endokrynologii ginekologicznej. Odbył cztery staże naukowo-kliniczne w Stanach Zjednoczonych. Trzy z nich na Columbia University w Nowym Jorku (2002, 2008 i 2010 rok) oraz jeden na University of California Irvine (2011 rok).

Prof. Jach jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, prezesem Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz członkiem Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, poparte nie tylko praktyką, lecz także licznymi kursami i szkoleniami.

 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.