Wyślij
Udostępnij:
 
 
15 kilogramów medycznej marihuany w aptekach
Autor: Krystian Lurka |Data: 21.03.2019
 
 
Kolejna dostawa konopi medycznych firmy Spectrum Cannabis. To 15 kilogramów suszu zawierającego około 19 proc. THC i mniej niż 1 proc. CBD. - Pod koniec roku chcemy sprowadzać 100 kilogramów konopi w miesiąc - zapowiada Tomasz Witkowski, menedżer na kraj w Spectrum Cannabis.
- Ogromne zainteresowanie suszem spowodowało, że na naszą prośbę dystrybutor wprowadził jego reglamentację i realizował zamówienia oparte o konkretne recepty. Dlatego też podjęliśmy działania, które sprawią, że kolejne dostawy do Polski będą znacząco większe od poprzednich. Pod koniec roku chcemy sprowadzać 100 kg konopi w miesiącu. W tym czasie chcemy również wprowadzić na rynek konopie w formie olejków i kapsułek – mówi Tomasz Witkowski, menedżer na kraj w Spectrum Cannabis.

Dostawa konopi medycznych realizowana przez spółkę pochodzi z Kanady. Susz został przepakowany w zakładach działających w Niemczech. Docelowo źródłem surowca w Europie będą jednak zakłady Spectrum Cannabis w Danii.

Przeczytaj także: "Szumowski przyznał, że spróbował marihuany i...", "Sprzedali 7 kg marihuany w kilka dni. Pod koniec lutego dostaną 15‒20, a w marcu 30" i "300 chorych kupiło medyczną marihuanę. Najwięcej w Koninie".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i LinkedInie: www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe