Wyślij
Udostępnij:
 
 
CBA wchodzi do szpitala w Bielsku Podlaskim
Źródło: KL, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Polska Agencja Prasowa
Autor: Krystian Lurka |Data: 09.08.2018
 
 
Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło kontrolę w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim. Chodzi o zamówienia na implanty i endoprotezy z 2016 roku.
Wydział Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Białymstoku wszczął kontrolę w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji dotyczących udzielenia w 2016 r. zamówienia publicznego na dostawę w 2016 roku implantów artroskopowych i endoprotez przynasadowych dla szpitala. - Całkowita wartość zamówienia objętego kontrolą wynosi ponad 6,1 mln zł - informuje Polska Agencja Prasowa i donosi, że kontrola może potrwać do października.

Zgodnie z ustawą o CBA, w szczególnych przypadkach może zostać przedłużona decyzją szefa Biura maksymalnie o sześć miesięcy.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe