Wyślij
Udostępnij:
 
 
Cztery tysiące uczestników Top Medical Trends
 
Działy: Aktualności
W Poznaniu zakończył się Top Medical Trends, największa impreza branży medycznej w Polsce. Udział wzięło 4 tys. lekarzy, wśród nich 18 prezesów towarzystw medycznych, 8 konsultantów krajowych.
Istotą kongresu jest przekazanie najnowszych osiągnięć w zakresie diagnostyki i terapii przez wybitnych wykładowców z różnych dziedzin i dyscyplin medycyny w ciągu bardzo krótkiego czasu. Z reguły prezentowane były obowiązujące standardy oraz zalecenia postępowania diagnostycznego i terapeutycznego. Wszyscy uczestnicy mogli brać udział w sposób nieograniczony w sesjach zatytułowanych „Spotkanie z ekspertem” i na bieżąco rozwiązywać nurtujące ich problemy.

Organizatorami są wydawnictwo Termedia, wydawca „Menedżera Zdrowia”, Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej. Szefem Rady Naukowej był prof. dr hab. Jacek Wysocki, b. rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Takiej drugiej konferencji w Polsce nie ma. To jest zakres zagadnień od kardiologii po psychiatrię, od onkologii po postępowanie z noworodkiem. Kongres Top Medical Trends to szybki przegląd nowości potrzebnych lekarzowi POZ w codziennej pracy.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe