FOT. Archiwum

Dr Piotr Szynkiewicz o rankingu programów MBA w ochronie zdrowia ►

Udostępnij:
O problemach z wyborem studiów MBA w ochronie zdrowia, które zostaną przedstawione w trakcie wykładu „Ranking programów MBA w ochronie zdrowia” podczas konferencji Hospital & Healthcare Management w Warszawie, mówi dr Piotr Szynkiewicz.
Wraz ze wzrostem popularności studiów MBA w ochronie zdrowia pojawiło się kilka problemów związanych z wyborem właściwej uczelni kształcącej na tym kierunku. Jednym z nich – na który wskazuje ekspert – jest walidacja programu MBI.

Zapraszając na wykład, który zostanie zaprezentowany 12 października o godz. 11.40, dr Piotr Szynkiewicz, prezes Prometriq Akademii Zarządzania, podkreśla, że decydując się na wspomniane studia, warto zwrócić uwagę na studia w formie hybrydowej, które są dobrym rozwiązaniem chociażby pod względem finansowym.

– W trakcie webinaru jest możliwość spotkania ekspertów z całego kraju, a w trakcie sesji stacjonarnych – nawiązania relacji z innymi studentami – zaznacza.

Wypowiedź wykładowcy do obejrzenia poniżej.


Przeczytaj także: „Krzysztof Łanda o projekcie ustawy refundacyjnej”.

VI Kongres Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz XXVI Konferencja Hospital & Healthcare Management odbędą się stacjonarnie 11 i 12 października 2022 r. w Warszawie.

Więcej o konferencji na stronie: www.termedia.pl/Wizja-Zdrowia.

 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.