Wyślij
Udostępnij:
 
 
O wyzwaniach polskiej polityki senioralnej
 
Działy: Aktualności
Podczas konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" eksperci porozmawiają o przyszłości opieki senioralnej w Polsce. Liderzy opinii odpowiedzą na pytania, jakie są zachodnie modele opieki senioralnej warte do naśladowania w Polsce, jak zoptymalizować senioralną listę leków refundowanych i czy model "lekarz rodzinny - lekarzem geriatrą" może sprawdzić się w Polsce? Wydarzenie jest bezpłatne!
Konferencja "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" odbędzie się 3 października w hotelu Sheraton przy ulicy Bolesława Prusa 2 w Warszawie. Panel rozpocznie się o godzinie 13.45 i zakończy o 15 (w sali A).

Paneliści, których zaproszono do rozmów to:
- prof. Tomasz Kostka, konsultant krajowy w dziedzinie geriatrii,
- prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gerontologii UJ CM w Krakowie,
- prof. Piotr Jankowski z Kliniki Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego,
- prof. Jacek Krajewski, prezes Porozumienie Zielonogórskiego,
- prof. Jarosław Drobnik, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej,
- przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia.

Więcej o konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" na stronie internetowej: www.termedia.pl/Konferencje_Wizja zdrowia. Wydarzenie odbędzie się 3 października, w Warszawie. Program konferencji jest ciągle rozbudowywany.

Przeczytaj także: "Nowa wizja polskiego systemu ochrony zdrowia czy kwadratura koła?", "Wizja w ochronie zdrowa? Nie ma, ale... powstanie. Podczas konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość"i "Eksperckie wizje ochrony zdrowia"
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe