Wyślij
Udostępnij:
 
 

Lider naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to...

Autor: Krystian Lurka |Data: 13.05.2019
 
 
Opublikowano "Ranking 100 Liderów naukowych WUM w latach 2016-2018". Pierwsze miejsce zajął prof. Grzegorz Opolski, drugie prof. Rafał Płoski, a trzecie prof. Hanna Szajewska. Publikujemy listę w całości.


Ranking został opracowany zgodnie z zasadami z zeszłego roku, uwzględniającymi rekomendacje Senackiej Komisji ds. Nauki, zaaprobowanymi przez rektora Mirosława Wielgosia, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Punktację publikacji uzależniono od rodzaju listy pism z wykazu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz roli autorów w danej pracy. Prace opublikowane w czasopismach z "listy A" wykazu MNiSzW uzyskują 100 procent punktów. Prace spoza uzyskują 50 proc. Jednocześnie, z uwzględnieniem wyżej wymienionej zasady, wpływ na punktację ma pozycja na liście autorów: pierwszy, korespondujący lub ostatni otrzymają 100 proc., pozostali 50 proc.

Przeczytaj także: "Najbardziej wpływowi polscy onkolodzy".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe