Wyślij
Udostępnij:
 
 
Matusewicz: Mój następca będzie kontynuatorem transparentności i niezależności AOTMiT
 
Działy: Aktualności
Wojciech Matusewicz od środy (8 listopada) przestał być prezesem AOTMiT. Podziękował wszystkim współpracownikom i zapewnił, że decyzja o odejściu jest samodzielna. Przyznał też, że zostawia agencję w dobrych rękach.
Wojciech Matusewicz, były prezesem Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji:
- Moja decyzja jest całkowicie samodzielna i wynika z przyczyn osobistych oraz zdrowotnych. Przechodzę na emeryturę po dokładnie 40 latach mojej pracy w służbie zdrowia.

Bardzo dziękuję wszystkim ministrom zdrowia, ekspertom oraz naukowcom, z którymi miałem przyjemność współpracować. Kierowanie agencją było dla mnie wielkim zaszczytem, a współpraca z tak wieloma wspaniałymi ludźmi przyjemnością. Z wielką satysfakcją mogę powiedzieć dzisiaj, że AOTMiT jest niezależną, liczącą się w Europie i na świecie, opiniotwórczą instytucją. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim moim współpracownikom, bo tylko dzięki ich wytrwałości, wyrozumiałości, rzetelności i solidnej pracy AOTMiT znalazła tak zaszczytne miejsce w systemie ochrony zdrowia.

Choć wiem, że jest jeszcze sporo do zrobienia, jestem przekonany, że zostawiam agencję w dobrych rękach, a mój następca dr n.med. pan Roman Topór-Mądry będzie kontynuatorem transparentności i niezależności mojej byłej instytucji.

Przeczytaj także: "Roman Topór-Mądry na czele AOTMiT".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe