123RF

Nowe osoby w zespole zajmującym się organizacją szczepień

Udostępnij:
Zmiany w zespole do spraw organizacji szczepień populacyjnych przeciwko COVID-19 – w grupie roboczej nie ma już Magdaleny Wojdowskiej z Gabinetu Prezesa NFZ, są za to nowy zastępca przewodniczącego i nowy członek.
Magdalenę Wojdowską z Gabinetu Prezesa NFZ, która była zastępca przewodniczącego, zastąpił Ryszard Stypa z Departamentu Współpracy Międzynarodowej – wcześniej sekretarz. Z kolei nowym sekretarzem została Aleksandra Copija, referent w Gabinecie Prezesa NFZ. Przewodniczącym zespołu pozostał Dariusz Dziełak, dyrektor Departamentu Analiz i Innowacji Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nową osobą w zespole jest także Agnieszka Pietraszewska-Macheta, dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Pozostali członkowie to:
– Rafał Błoszczyński, główny specjalista w Departamencie Analiz i Innowacji,
– Paweł Kikosicki, dyrektor Departamentu Obsługi Klienta,
– Barbara Liniewicz, zastępca dyrektora Departamentu Obsługi Klienta,
– Adam Kiersnowski, zastępca dyrektora Departamentu Informatyki,
– Paweł Florek, zastępca dyrektora Biura Komunikacji Społecznej,
– Tomasz Stachurski, naczelnik w Departamencie Analiz i Innowacji
– Monika Lichoniewicz, główny specjalista w Departamencie Świadczeń Opieki Zdrowotnej.

Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: Zarządzenie nr 16/2021/GPF zmieniające zarządzenie w sprawie powołania zespołu do spraw organizacji szczepień populacji przeciwko COVID-19.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.