Para prezydencka demonstracyjnie poparła WOŚP

Redaktor: Bartłomiej Leśniewski
|
Źródło: BL
W PiS nie ma zgody co do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas gdy niektórzy politycy namawiają do bojkotu finału para prezydencka demonstracyjnie przekazała fundacji przedmioty do licytacji.
Marek Magierowski, rzecznik prezydenta, poinformował na swoim profilu na Twitterze, że Andrzej Duda przekazał na licytację spinki do mankietów, natomiast Pierwsza Dama postanowiła zaangażować się w akcję poprzez oddanie na aukcję słynnego zdjęcia, które zostało wykonane przez Jacka Łabędzkiego podczas Światowych Dni Młodzieży.

- Po przywitaniu papieża Franciszka na krakowskim lotnisku w Balicach, Agata Kornhauser-Duda w zabawny sposób przywitała się z biskupami. Uchwycony na zdjęciu moment wywołał falę komentarzy w mediach społecznościowych. Fotografia była wielokrotnie wykorzystywana jako tło do internetowych memów – pisze „Wprost”.

Zdjęcie przekazane na aukcję WOŚP przez Pierwszą Damę opatrzono dodatkowo podpisem „Z uśmiechem, Agata Kornhauser-Duda”. W komentarzach, które pojawiły się na Twitterze internauci chwalili dystans do siebie oraz poczucie humoru Pierwszej Damy.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.