Wyślij
Udostępnij:
 
 

Paweł Żuk i Artur Prusaczyk z nagrodą w "Sukcesie Roku"

Źródło: BL/KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 13.12.2018
 
 
Kapituła konkursu "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny" wybrała laureatów osiemnastej edycji przedsięwzięcia. Wśród nich są Paweł Żuk, prezes zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach i Artur Prusaczyk, wiceprezes zarządu. Podczas okolicznościowej gali, 10 stycznia 2019 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, dostaną statuetkę "Menedżer Roku 2018 w Ochronie Zdrowia - placówki prywatne".
O firmie Pawła Żuka i Artura Prusaczyka mówi się, że wprowadzała zasady opieki koordynowanej zanim zaczęto o niej mówić głośno w całej Polsce. Nie tylko uczestniczyła w programie POZ Plus, ale w części sami stworzyli ten program.

Dzisiaj Centrum Medyczno-Diagnostyczne w Siedlcach to około 30 przychodni różnej wielkości, 100 tysięcy pacjentów POZ, 200 tysięcy pacjentów AOS. Bardzo silna baza diagnostyczna, z tomografią włącznie, ale też rehabilitacja, stomatologia. 96-98 proc. przychodów pochodzi z NFZ. To firma prywatna, jest spółką w rozumieniu prawa handlowego. Ma 85 udziałowców, którzy w lwiej części także są pracownikami spółki.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne to regionalny lider na rynku ambulatoryjnych usług medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim, sokołowskim, garwolińskim, wołomińskim, ostrowskim, węgrowskim. Spółka Centrum powstała w 1998 roku z inicjatywy pracowników sektora zdrowotnego.

Wyróżniony w kategorii "Menedżer Roku 2018 w Ochronie Zdrowia - placówki prywatne" to:
- prof. Piotr Skarżyński z Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

Nagrody "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia" przyznawane są w dziesięciu kategoriach. Wręczenie statuetek odbędzie się podczas okolicznościowej gali, 10 stycznia 2019 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przeczytaj także: "Statuetki konkursu "Sukces Roku 2018 w Ochronie Zdrowia" trafią do...".
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe