Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Pełnomocniczki do spraw informatyzacji

Autor: Krystian Lurka |Data: 24.09.2020
 
 
Opublikowano zarządzenie z 23 września 2020 r. w sprawie ustanowienia pełnomocników ministra zdrowia do spraw informatyzacji. Powołano na te stanowiska byłe pracownice Ministerstwa Zdrowia.
Pełnomocniczkami zostały Anna Goławska i Agnieszka Kister.

W zarządzeniu zapisano, że do ich zadań należy:
– inicjowanie działań zmierzających do wdrożenia i optymalizacji procesu zarządzania portfelem programów i projektów informatycznych w systemie ochrony zdrowia,
– realizacja działań mających na celu budowę spójnej i jednolitej architektury informatycznej w systemie ochrony zdrowia,
– reprezentowanie Ministra w pracach zespołów i rad powołanych przez inne organy, w zakresie związanym z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: „Zarządzenie ministra zdrowia z 23 września 2020 r. w sprawie ustanowienia pełnomocników ministra zdrowia do spraw informatyzacji”.

Przeczytaj także: „Dyrektor Kister zapowiada centralną elektroniczną rejestrację”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe