Wyślij
Udostępnij:
 
 
Rozpoczął się kongres "Top Medical Trends 2019"
Autor: Krystian Lurka |Data: 21.03.2019
 
 
"Top Medical Trends 2019" to największe i najważniejsze podsumowanie minionego roku w medycynie. Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest kilkadziesiąt sesji z wybranych dziedzin medycyny. Lekarze POZ uzyskują odpowiedzi na trudne zawodowe pytania i rozmawiają ze specjalistami o problemach, z jakimi mają do czynienia w swoich gabinetach. Goście mogą liczyć również na uczestnictwo w warsztatach. Jest praktycznie i merytorycznie! Kongres rozpoczął się 22 marca, potrwa do 24.
Co jest niezwykłego w "Top Medical Trends"? Przede wszystkim grono ponad stu najwybitniejszych liderów różnych dziedzin medycyny. Termedia zaprosiła prezesów towarzystw naukowych, konsultantów krajowych i kierowników klinik, z którymi po wykładach będzie można porozmawiać. Poza tym, tworząc program, uwzględniono opinie uczestników zebrane podczas poprzednich edycji kongresu. Lekarze usłyszą o najnowszych standardach postępowania i wytycznych rekomendowanych przez krajowych i międzynarodowych ekspertów.

Od kiedy? To już trzynasta edycja "Top Medical Trends".

Co czeka uczestników kongresu? Przegląd nowości z punktu widzenia lekarza praktyka w ponad 20 dziedzinach medycyny. Lekarze mogą wziąć udział w kilkudziesięciu sesjach, a także warsztatach i dyskusjach. Nie zabraknie najnowszych rekomendacji, wytycznych i dyskusji o wyzwaniach stojących przed polską medycyną. Specjaliści opowiedzą lekarzom o nowych trendy w medycynie.

Przeczytaj także: "Prof. Jacek Wysocki, dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas i prezes wydawnictwa Termedia Janusz Michalak zapraszają na "Top Medical Trends 2019", "Prezentujemy listę wykładowców "Top Medical Trends 2019", "Ucz się ultrasonografii z najlepszymi" i "Aplikacja "Top Medical Trends 2019".

Szczegółowe informacje dotyczące "Top Medical Trends 2019" znajdują się na stronie: www.termedia.pl/TopMedicalTrends2019.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe