Małgorzata Dziedziak/Naczelna Izba Lekarska

Wiceprezes NFZ zrezygnowała

Udostępnij:

Małgorzata Dziedziak, wiceprezes Narodowego Funduszu Zdrowia, złożyła rezygnację – potwierdził „Menedżerowi Zdrowia” rzecznik NFZ Paweł Florek.  

Rzecznik poinformował „Menedżera Zdrowia”, że wiceprezes funduszu Małgorzata Dziedziak 10 maja zrezygnowała z pełnienia dotychczasowej funkcji. Decyzja została podjęta z powodów osobistych.

Małgorzata Dziedziak – bio
Dziedziak zastępcą prezesa NFZ Filipa Nowaka była od 1 marca 2022 r.

To z wykształcenia fizjoterapeuta. Specjalizuje się w finansach w ochronie zdrowia i kontroli zarządczej. Absolwentka zarządzania, ze specjalizacją w strefie usług zdrowotnych, Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Ukończyła studia podyplomowe z audytu kontroli zarządczej i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Z Narodowym Funduszem Zdrowia jest związana od 2013 roku. Do 2016 r. była pracownikiem Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Następnie pracowała w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim Funduszu, m.in. jako zastępca dyrektora do spraw finansowych. Pełniła także obowiązki dyrektora Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ. Od września 2021 roku jest zatrudniona w Centrali NFZ w Warszawie. Do czasu objęcia stanowiska Zastępcy prezesa NFZ była zastępcą dyrektora, a następnie pełniła obowiązki dyrektora gabinetu prezesa NFZ.

Przeczytaj także: „Nowy prezes Agencji Badań Medycznych”.

Menedzer Zdrowia linkedin

 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.