Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wojciech Leppert konsultantem krajowym

Źródło: Ministerstwo Zdrowia
Autor: Krystian Lurka |Data: 21.11.2019
 
 
Prof. Wojciecha Lepperta z Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu powołano na stanowisko konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny paliatywnej.
Prof. Leppert zastąpił Wiesławę Pokropską, dyrektor Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak.

Krótko o profesorze
Prof. Leppert urodził się w 1963 r., jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistą w dziedzinie chemioterapii nowotworów, medycyny paliatywnej i onkologii klinicznej. Obronił doktorat, pracę habilitacyjną, w 2019 r. uzyskał nominację profesorską.

Profesor nadzwyczajny w Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierownik Zakładu Badań nad Jakością Życia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, sekretarz zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe