SPECJALIZACJE LEKARZ POZ
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Każdy uczestnik Kongresu Starzenia się otrzyma edukacyjny prezent. To bezpłatny wstęp na...
Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 09.04.2018
 
 
Tylko do 20 kwietnia uczestnikom 6 Ogólnopolskiego Kongresu Starzenia Się proponujemy wyjątkową promocję. Lekarze, którzy zarejestrują się na to wydarzenie, będą mogli skorzystać z bezpłatnej wejściówki na Pułapki w Pneumonologii. Obie konferencje odbywają się w Trójmieście, ale w różnych terminach. Dlaczego warto skorzystać z oferty?
Kardiologia, Pacjent interdyscyplinarnie, Ból, Psychiatria, Gastroenterologia - to tematy sesji 6 Ogólnopolskiego Kongresu Starzenia Się.
Co roku interesujący program tego spotkania przyciąga setki lekarzy ze wszystkich zakątków Polski. - Pacjent 65+ w codziennej praktyce lekarskiej - to główne hasło Kongresu.
Do wygłoszenia wykładów zaproszono doświadczonych klinicystów, prezesów czołowych towarzystw medycznych, którzy przybliżą najnowsze doniesienia i zaprezentują trudne przypadki. Kongres odbędzie się 11-12 maja w Sopocie.
Każdy uczestnik, który zarejestruje się na Kongres będzie dodatkowo mógł bezpłatnie wziąć udział w konferencji Pułapki w pneumonologii - na to spotkanie zapraszamy do Gdyni 27-28 kwietnia. Nowe techniki diagnostyczne i strategie terapeutyczne w chorobach układu oddechowego, przypadki, które przysparzają najwięcej trudności - to główne punkty programu konferencji „Pułapki w pneumonologii”.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest rejestracja na Kongres Starzenia się do 20 kwietnia br. oraz przesłanie wiadomości potwierdzającej chęć BEZPŁATNEGO udziału w konferencji Pułapki w pneumonologii na adres e-mail: na szkolenia@termedia.pl wpisując w tytule maila: KSP-SLI. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej o programach powyższych wydarzeń na stronach:
6 Ogólnopolskiego Kongresu Starzenia Się
Konferencji Pułapki w pneumonologii
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe